Aanmelden

 
 

Aanmeldproblemen? Registreren

Secundair onderwijs - ICT-nascholingen
De heer Gino Broeckhoven gino.broeckhoven@vsko.be Tel. 02 507 06 40 - Fax 02 507 06 47

Inschrijvingsgegevens
Mevrouw Brenda Van Cauwenbergh nascholing.vvkso@vsko.be Tel. 02 507 06 36 - Fax 02 507 06 47

Inhoudelijke gegevens m.b.t. de modules
Beeld en video De heer Ludo Wevers ludo.wevers@vsko.be
BSO De heer Paul Diliën paul.dilien@vsko.be
E-leren De heer Paul Decuypere paul.decuypere@vsko.be
Handel
BZL
Programmeren
Tekstverwerking, rekenblad, presentaties …
Webdesign
Stages en evaluaties
Mevrouw Annie Vanroose
Mevrouw Martine Debelder
annie.vanroose@vsko.be
martine.debelder@vsko.be
ICT-coördinatoren De heer Marc Van Acker marc.vanacker@vsko.be
Mode Mevrouw Mireille Duyck mireille.duyck@vsko.be
Nijverheid:
bouw, elektriciteit-elektronica, hout en mechanica
De heer Armand Onckelinx armand.onkelinx@vsko.be
Algemene vakken
- Aardrijkskunde
- Frans, Nederlands/Engels/Duits
- Wetenschappen
- Wiskunde

De heer Ludo Wevers
De heer Paul Decuypere
De heer Paul Decuypere
De heer Jozef Van Remoortere

ludo.wevers@vsko.be
paul.decuypere@vsko.be
paul.decuypere@vsko.be
jozef.vanremoortere@vsko.be
Vraaggestuurde interventie De heer Gino Broeckhoven gino.broeckhoven@vsko.be
Vraaggestuurde nascholing De heer Gino Broeckhoven gino.broeckhoven@vsko.be