Aanmelden

 
 

Aanmeldproblemen? Registreren

Foto Persoonlijke gegevens
profielfoto Akijeva Raisa
pond.antwerpen@dsko.be
profielfoto Alain Noëz, GOK-teams, begeleiding

profielfoto Ameye Patrick

profielfoto Annette Raemdonck, Mieke Moermans en Goedele Vergauwen

profielfoto Annette Raemdonck en Françoise Moloto

profielfoto Annette Raemdonck en Goedele Vergauwen

profielfoto Anthoni Mik
mikanthoni@hotmail.com
profielfoto An Vermeyen, Frie Kimpe en Lutgard Neels

profielfoto An Vermeyen en Yo Wouters

profielfoto Appelen Maddy
maddy.appelen@vsko.be
profielfoto Arnold John

profielfoto Arnou Annie

profielfoto Baeten Jan
jan.baeten@vsko.be
profielfoto Bart Debbaut en Luc Wyns

profielfoto Bart Denaux en Jurgen Van Dyck

profielfoto Bart Jaminé en Jef Stappaerts

profielfoto Bastiaensen Luc
luc.bastiaensen@khlim.be;bastiaensen@freegate.be
profielfoto Begeleiders ter plaatse

profielfoto Belmans Martine

profielfoto Bens Jan
jan.bens@belgacom.net
profielfoto Betty Verboven en Joris Luycks

profielfoto Binon Karel
karel.binon@vsko.be
profielfoto Bosch Jo

profielfoto Bourne Jeremy en Gijselings Nadine

profielfoto Boven Hilde
hilde.boven@vsko.be
profielfoto Boven Luc

profielfoto Brughmans Joke

profielfoto Brughmans Leen

profielfoto Buyens Rita

profielfoto Celis Peter

profielfoto Chris Van Waes en Chris Ligtvoet

profielfoto Claessen Lutgart
lutgart.claessen@scarlet.be
profielfoto Colpaert Marc
marc.colpaert@skynet.be
profielfoto Crauwels René

profielfoto Cuypers Anne-Lise

profielfoto Damen Christa
christa.damen@telenet.be
profielfoto Debbaut Bart

profielfoto De Bou Erik
erik.debou@vsko.be
profielfoto De Busser Ann

profielfoto Decuyper Marleen
marleen.decuyper@vsko.be
profielfoto Degrieck Steven

profielfoto De Hert Wilfried
wil.dehert@scarlet.be
profielfoto Dehon Ime

profielfoto De Keyser Piet

profielfoto De Maeyer Els
els.demaeyer@vsko.be
profielfoto Denaux Bart

profielfoto De Neef Miranda

profielfoto De Ruysscher Kris
kris.deruysscher@vsko.be
profielfoto De Valck Roel

profielfoto Devenyns Els

profielfoto Dewulf Eddy

profielfoto Dian Mariën en Eric Michielsen

profielfoto Didden François
francois.didden@telenet.be
profielfoto Dimp Maes en Jo Horemans

profielfoto Diocesane Pedagogische Begeleidingsdienst Antwerpen
dpb.antwerpen@vsko.be
profielfoto DTSP
dsko.antwerpen@vsko.be
profielfoto Duerloo Marleen
marleen.duerloo@vsko.be
profielfoto Fastré Lucien

profielfoto Frie Kimpe en Leen Mertens

profielfoto Frie Kimpe en Lutgard Neels

profielfoto Galicia Steven

profielfoto Geens Dirk en Van de Peer Chris

profielfoto Getteman Ludwig
ludwig.getteman@scarlet.be
profielfoto Geyskens Raymond
raymond.geyskens@vsko.be
profielfoto Goedele Vergauwen en Annette Raemdonck

profielfoto Hagenaars Mieke
mieke.hagenaars@vsko.be;mieke.hagenaars@hotmail.com
profielfoto Haven Rudi
haven.rudi@pandora.be
profielfoto Hendrickx Hilde
hilde.hendrickx@vsko.be
profielfoto Hermans Josephine

profielfoto Herrygers Dirk

profielfoto Hilde Leysen en Toon Dehandschutter

profielfoto inspectie-begeleiding rk godsdienst bisdom Antwerpen
dsko.antwerpen@vsko.be
profielfoto Jaminé Bart
bart.jamine@vsko.be
profielfoto Jansen Denise

profielfoto Jaspers Dirk
dirk.jaspers@telenet.be
profielfoto Jochems Ellen

profielfoto Jo Coppens en Dirk Herrygers

profielfoto Jo Knaeps en Karin Van Dommelen

profielfoto Joosen Inge

profielfoto Jürgen François
dsko.antwerpen@vsko.be
profielfoto Kenens Liesbet
liesbet.kenens@vsko.be
profielfoto Kimpe Frie
frie.kimpe@pandora.be
profielfoto Knaeps Jo
jo.knaeps@vsko.be
profielfoto Lamoral Philippe

profielfoto Laporte Jaklin

profielfoto Lavrysen Hilde
u44hlv@acv-csc.be
profielfoto Leden van de werkgroep

profielfoto Lenaerts Lies
Lies.Lenaerts@vsko.be
profielfoto Lieve Van Lancker, Bernadette Plaetinck, Annemie Van Leemputte, Christel Thys

profielfoto Ligtvoet Chris

profielfoto Loriaux Ignace

profielfoto Mañas Francis

profielfoto Masquillier Bart
bart.masquillier@vsko.be
profielfoto Mathyssen Freddy
freddy.mathyssen@vsko.be
profielfoto Mathyssen Marc
mathyssen.marc@telenet.be
profielfoto Mattheessens Jean en Goossens Dimitri

profielfoto Meesters Marion

profielfoto Meeusen Hildegard
hildegard.meeusen@vsko.be
profielfoto Mennes Hans
dpb.antwerpen@vsko.be
profielfoto Mertens Leen
leen.mertens@vsko.be
profielfoto Moloto Françoise

profielfoto Neels Lutgard
lutgard.neels@vsko.be
profielfoto Nieuwe leerkrachten

profielfoto Nys Marieke

profielfoto Oostvogels Greet

profielfoto Oostvogels Greet en Van Oosterwijck Lieve

profielfoto Peeters Ben

profielfoto Peeters Ben en Jurn Van Den Meerssche

profielfoto Peeters Wim
wim.peeters@vsko.be
profielfoto Pipijn Greet

profielfoto Pluym Katleen
dpb.antwerpen@vsko.be
profielfoto Raemdonck Annette
annette.raemdonck@vsko.be
profielfoto Rita Wolfs, Chris Van Waes en Chris Ligtvoet

profielfoto Rommens Nike

profielfoto Rutten Jos

profielfoto Sauvillers Sam

profielfoto Saveyn Jan
jan.saveyn@vsko.be
profielfoto Schoonvliet Ria

profielfoto Schuermans Arnt

profielfoto Schuermans Arnt en Van de Peer Chris

profielfoto Sequaris Catherine

profielfoto Sledsens Ronald
ronald.sledsens@pandora.be
profielfoto Smekens Koenraad
koenraad.smekens@pandora.be
profielfoto Smet Bert
bert.smet@vsko.be
profielfoto Stappaerts Jef

profielfoto Starckx Tanne

profielfoto Stas Marita
slegers.stas@scarlet.be
profielfoto Steen Marc
dsko.antwerpen@vsko.be
profielfoto Teblick Hans

profielfoto Thijs Guido
gie.thijs@skynet.be
profielfoto Tibau Georges

profielfoto Torfs Marit

profielfoto Van Berckelaer Dis
dis@dsko.be
profielfoto Van Damme Greet
DPB-A
profielfoto Van de Goor Mark

profielfoto Van den Abbeele Reinhilde

profielfoto Van den Brande Marc
marc.vandenbrande@vsko.be
profielfoto Van Den Meerssche Jurn

profielfoto Vandenweygaert Ils

profielfoto Van den wouwer Danny
taalplusvzw@skynet.be
profielfoto Van de Peer Chris

profielfoto Vandeputte Danny
danny.vandeputte@skynet.be
profielfoto Van Der Spiegel Lieve
lieve.vanderspiegel@vsko.be
profielfoto Van der Straeten Stefan
stefan.vanderstraeten@vsko.be
profielfoto Vandeweege Inge

profielfoto Vandeweege Inge of van de Goor Mark

profielfoto Vandeweyer Bieke

profielfoto Van Dommelen Karin

profielfoto Van Dun Martine
martine.vandun@vsko.be
profielfoto Van Eynde Eric

profielfoto Van Eynde Eric en Van de Peer Chris

profielfoto Van Gils Marc

profielfoto Van Huffelen Eric
ericvanhuffelen@skynet.be
profielfoto Van Huffel Ria

profielfoto van Kerkhoven Marc
marc.vankerkhoven@skynet.be
profielfoto Van Lancker Lieve
lieve.vanlancker@vsko.Be
profielfoto Van Lint Jean - IBEVE Heverlee

profielfoto Van Lommel Marcel

profielfoto Van Looveren Ria
riavanlooveren.br@skynet.be
profielfoto Van Obbergen Martine
martine@intc.be
profielfoto Van Ocken Jan
jan.vanocken@teleent.be
profielfoto Van Oosterwijck Lieve

profielfoto Van Rompaey An

profielfoto Vanroose Annie
annie.vanroose@vsko.be
profielfoto Vanroose Evelien

profielfoto Van Thillo Marc
marc.vanthillo@dsko.be
profielfoto Van Vliet Chris

profielfoto Van Waes Chris

profielfoto Verbruggen Werner

profielfoto Vercauteren René
rene.vercauteren@vsko.be
profielfoto Verheyen Christel
christel.verheyen@vsko.be
profielfoto Verheyen Ellen

profielfoto Verhoeven Karina
kartrust@gmail.com
profielfoto Vermeulen Annelise

profielfoto Vermeyen An
an.vermeyen@vsko.be
profielfoto Verrept Carine

profielfoto Vinkx Luc

profielfoto Vits Hilde

profielfoto Waterschoot Luk
luk.waterschoot@vsko.be
profielfoto Weedaege Annie

profielfoto Weedaege Annie en Lamoral Phillippe

profielfoto Wilfried De Hert en Danny Vandeputte

profielfoto Wolfs Rita
rita.wolfs@vsko.be
profielfoto Wouters Yo
yo@telenet.be
profielfoto Wyns Luc